Szybka opinia o bezkompromisowym horrorze Tomasza Siwca – „OWSIKI”.

Szybka opinia o bezkompromisowym horrorze Tomasza Siwca – „OWSIKI”.

30 czerwca 2021 0 przez TrupiJad

Macie ochotę na dietę cud?

Wystarczy że przed każdym posiłkiem przeczytacie jeden rozdział „Owsików”. Gwarantuje wszystkim i każdemu z osobna, że po czymś takim nie przełknięcie nawet kęsa posiłku.

Obrzydliwe, obleśne i rozwijające się z zawrotną prędkością, jak owsiki w dupie. Tomek jak zawsze stanął na wysokości zadania i razem z swoją firmą remontową – Horror Masakra sp.z.o.o poskładał z właściwym dla siebie humorem populacje Suchej Beskidzkiej.

Mówię wam, czego tu nie ma! Sranie, rzyganie, larwy w każdym miejscu ciała i dla każdego mieszkańca. Siwiec nie przepuści nikomu darmowego współlokatora, nawet dla małych dzieci się znajdzie coś małego.

Szczerze polecam. Szybka lektura idealna na popołudniową nudę. Oczywiście lepiej się nie chwalić znajomością takich książek, bo ludzie spojrzą jak na psychola (wierzcie coś o tym wiem) ale i tak warto dostać ostrego wstrętu przy lekturze.

Może jest to opinia na wyrost i ktoś powie że wchodzę w dupę autorowi jak owsiki, ale wydaje mi się że w kwestii animal horroru Tomek już dawno przeskoczył klasyczne kraby.

 

Opinia z: W WITRYNACH HORRORU.

OWSIKI” znajdziecie w sklepie Horror Masakra oraz innych księgarniach internetowych.