Trupi Jad – POLECA!

Trupi Jad – POLECA!

4 stycznia 2022 0 przez TrupiJad

 

MORDERCZE KURY – Tomasz Siwiec:

 


Trzecia odsłona morderczej serii:

Nowela/opowiadanie z gatunku animal horror.

Staszek Szerlowski jest nałogowym pijakiem.
Każdego dnia wypróżnia się na podwórko, po którym przechadzają się jego wygłodzone kury. W moczu głównego bohatera znajdują się jednak toksyczne substancje, które sprawiają, że robaki powiększają się do monstrualnych rozmiarów. Głodne kury zaspokajają głód zmutowanym robactwem, co prowadzi do katastrofalnych wydarzeń.
Książka dostępna w wyd. Horror Masakra, Legimi oraz innych księgarniach internetowych.
———————————————————————————————————————————————————-

 

SANATORIUM – Sarah Pearse

Jest to klimatyczna opowieść o policjantce, która podczas pobytu w górskim hotelu musi zmierzyć się z mordercą… i z własną przeszłością.

Elin Warner, na co dzień pracująca w angielskiej policji, decyduje się otworzyć nowy rozdział w życiu w ekskluzywnym hotelu na górskim zboczu. Szybko okazuje się jednak, że zamieszkujące miejsce duchy nie pozwalają o sobie zapomnieć – ośnieżone lasy skrywają bowiem wiele mrocznych tajemnic.
Pewnego dnia jeden z pracowników hotelu dokonuje makabrycznego odkrycia – w sanatorium grasuje morderca. Tymczasem śnieżyca i lawina odcinają budynek od świata. Elin decyduje się zająć potworną zagadką człowieka, który najwyraźniej bardzo stara się udowodnić coś światu. Rozpoczyna się gra jeden na jednego…
Trzymająca w napięciu opowieść przywodząca na myśl klasyki gatunku.

Premiera książki zapowiedziana na 3 lutego 2022 w wyd. Prószyński i S-ka


Antologia Sabat. Wydanie broszurowe.

ANTOLOGIA SABAT to zbiór składający się z:

SABAT1. The Graveyard Vultures

SABAT 2. The Blood Merchants

SABAT 3. Cannibal Cult

SABAT 4. The Druid Connection

SABAT 5. Wistman`s Wood

SABAT 6. The Return

Opowiadania z Markiem Sabatem:

  1. Vampire Village
  2. Hellbeat

/wszystkie teksty z języka angielskiego zostaną przetłumaczone na nowo/

Dodatkowo w dwutomowej edycji znajdą się opowiadania napisane specjalnie przez polskich pisarzy gdzie bohaterem jest Mark Sabat:

  • Łukasza Orbitowskiego
  • Roberta Ziębińskiego
  • Wojciecha Chmielarza
  • Martę Guzowską
  • Łukasza Radeckiego

W książce oprócz powieści Guya N. Smitha znajdą się dodatkowe materiały z archiwum rodzinnego autora: zdjęcia, fragmenty rękopisów i maszynopisów.

Felietony i artykuły popularnonaukowe: prof. Dariusz Brzostek, dr. Eliza Krzyńska-Nawrocka, Bartek Czartoryski, Shane Agnew, Hall Astell.

Książka opatrzona jest wstępem Tarry Paulsson – córki autora i właścicielki wydawnictwa Black Hill Books i Rafała Głuchowskiego

Przybliżona ilość stron wydania dwutomowego 1200!

Wszelkie materiały znajdujące się w książce zostały udostępnione na wyłączność wydawnictwu Phantom Books i zawarte są w umowie licencyjnej podpisanej przez Jean Margaret Smith oraz Black Hill Books.

ANTOLOGIA SABAT to pozycja wyjątkowa na polskim rynku książki. Publikacją cyklu SABAT chcemy oddać hołd autorowi, który do dzisiaj ma wielu wiernych fanów. Ponieważ pierwsze wydanie cyklu posiadało wiele błędów, postanowiliśmy przetłumaczyć książki na nowo. Przekład z języka angielskiego – Wiesław Marcysiak.

Książka dostępna w przedsprzedaży w wyd. Phantom Books.


Bizarretki antologia bizarro fiction.

Janus miał tylko dwie. Świętowit – cztery. Grey aż pięćdziesiąt! A „Bizarretki” pokażą wam idealną liczbę dwudziestu dwóch twarzy bizarro fiction. Jedne okażą się straszne, inne obrzydliwe albo wykrzywione w złośliwym uśmieszku, wszystkie jednak odmienne od tego, co do tej pory czytaliście. Bo to bizarro fiction, gatunek nie idący na kompromis, nieznoszący tematów tabu, przekraczający granice fantazji i łamiący kościec skostniałej literatury w maszynce do mielenia psychozy. Tutaj wszystko jest możliwe, a najbardziej możliwe jest to, co najbardziej niemożliwe. Witajcie w krainie osobliwości!

Książka dostępna w przedsprzedaży w wyd. Dom Horroru.


Jesteśmy otwarci na promocje polskiego horroru/grozy

Skontaktuj się z nami.

 

Total Views: 70 ,