Phantom Books Horror wznawia „Nienazwanego” (J Turowski) z nową okładką.

Phantom Books Horror wznawia „Nienazwanego” (J Turowski) z nową okładką.

12 lutego 2020 0 przez TrupiJad

Info za PBH:

„Gratka dla kolekcjonerów!
Nowe wydanie, w jednym tomie i większym formacie. Książka, która zebrała bardzo dobre opinie. Wcześniejsze dwutomowe wydanie jest już niedostępne, więc wznawiamy tą wyjątkową powieść.”

Zerknijcie na nową okładkę od:
Shred Perspectives Works Dawid Blodek Boldys.

 

„Nienazwany” to świetny dowód na to, że mocny horror nie musi być schematyczny, prosty i do znudzenia przesycony przemocą. W tej książce owszem znajdziemy mnóstwo scen przemocy oraz przysłowiowej rzezi i „fruwających” flaków, jednak autor doskonale obmyślał fabułę, przez co dostajemy do rąk absolutnie wciągająca książkę.
Tomasz Siwiec

 

„W „Nienazwanego” wpada się jak w wciągający w swoje szpony koszmar – każda strona zdradza kolejne tajemnice, a czytelnik może jedynie iść naprzód, zaintrygowany, zaoferowany i w pewien sposób przerażony następującymi po sobie zdarzeniami.”
Wielki Buk

 

 Opis:

Tom 1:

Bezdomny zaczepia Fabiana na ulicy i daje mu kopertę. Wewnątrz znajduje się zdjęcie przedstawiające jego, jako inwalidę z amputowanymi nogami. Fotografia znika w tajemniczych okolicznościach. To dopiero początek zagadki, którą musi rozwiązać chłopak. Fabian wpada na ślad swojej biologicznej matki przebywającej w szpitalu psychiatrycznym. Obłąkana kobieta twierdzi, że chłopak jest synem jej i Jezusa.

Tom 2:

W międzyczasie przebudza się Nienazwany – prastary demon, który przekracza światy równoległe, pozostawiając po sobie tylko zagładę. Żywi się złymi emocjami, festyn perwersji przyciąga go na plebanię. gdzie opętuje Zuzę. Rozpoczyna się koszmar.

Losy Fabiana i Zuzy zostają splecione w labiryncie krwawych wydarzeń. Jedynym wyjściem, jest pokonanie Nienazwanego!

 

Premiera marzec 2020.

 

Nowa okładka: