Wysyp przedsprzedaży od Domu Horroru: „Dom dziadka”, „Frankenstein”, „Tęgoryjec”.

Wysyp przedsprzedaży od Domu Horroru: „Dom dziadka”, „Frankenstein”, „Tęgoryjec”.

8 kwietnia 2022 0 przez TrupiJad

 

Po wybryku, który przyprawia go o poważne kłopoty, szesnastoletni Malcolm Hernandez zostaje zawieziony do swoich dziadków, podczas gdy jego matka stara się uratować syna od wydalenia ze szkoły i oskarżenia o przestępstwo. Malcolm wierzy, że jego pobyt u rodziny będzie spokojny – jak wakacje z objadaniem się słodyczami i słuchaniem opowiastek z przeszłości. Te nadzieje zostają jednak kompletnie zdruzgotane, gdy Malcolm wdaje się w konflikt ze swoim dziadkiem, Ronaldem O’Donnellem – surowym, brutalnym mężczyzną z mroczną przeszłością.

Ronald planuje nauczyć wnuka dyscypliny, by „ocalić” go przed samym sobą. Nie boi się przy tym znęcać nad chłopakiem. Planuje złamać go fizycznie, emocjonalnie i mentalnie.

Jon Athan, autor „The Abuse of Ashley Collins”, zaprasza Was do pobytu w domu dziadka, gdzie uświadczycie prawdziwych okropności, do których zdolni są ludzie.


 

Krystian Kłomnicki  „Frankenstein”.

W Mieście Świętej Wieży grasuje seryjny morderca. Poprzez sposób potraktowania zwłok swoich ofiar zwany jest Frankensteinem, a zdrobniale przez kryminalnych z wydziału zabójstw „Frankiem”. Jest ultrabrutalny, nie ma litości nawet dla dzieci. W pewnym momencie swojej upiornej działalności morderca przechodzi wszelkie granice, a śledczy od tego momentu zaczynają wątpić, czy tropią człowieka…


 

Patryk Bogusz „Tęgoryjec”

 

Chłopiec będący owocem zbiorowego gwałtu nie może mieć lekkiego życia. Naznaczony nienawiścią i cierpieniem, wychowany w slumsach, pod okiem matki trudniącej się nierządem. Nie potrafiący nawiązać bliższych relacji z rówieśnikami, funkcjonujący w swoim świecie. Eksperyment etyczny tzw. dylemat wagonika, rozpoczął żywot pełen złości i egoizmu. Chłopiec przekroczył linię zza której nie było powrotu. Tak zrodził się tęgoryjec. Pasożyt wyhodowany na ciele egoisty i cynika. Karmiący się cierpieniem innych. Wejdź do świata Tęgoryjca…Wpuść bestię do umysłu i serca, tylko pod żadnym pozorem nie pozwól, aby już w nim pozostała…

 

Wydawnictwo Dom Horroru.

 


 

Patrony medialne książek, wydarzeń, recenzje –  etc: pisz na: