Opis oraz okładki do serii: KOŁYSKA STRACHU.

Opis oraz okładki do serii: KOŁYSKA STRACHU.

20 maja 2022 0 przez TrupiJad

KOŁYSKA STRACHU, to planowana seria książek grozy, nawiązująca do znanych grozowych serii wydawniczych/filmowych tj. „Opowieści z krypty”, czy „Szkoła przy cmentarzu”.

 

Autor serii Tomasz Siwiec napisał:

Jak już wspominałem projekt KOŁYSKA STRACHU jest moim hołdem dla dawnych opowieści niesamowitych. Celowo podkreślam dawnych, gdyż wydaje mi się, że te współczesne historie „ogniskowe” utraciły nieco dawnej magii. Jestem zakochany w tego typu opowieściach, czego owocem była książkaZ krainy cienia – Opowiadania niesamowitei zawsze miałem chęć powołać do życia taką, swoją prywatną serię.

 

W połowie czerwca w sprzedaży ukażą się trzy pierwsze części:

– Ostatni egzamin

– Tato

– Tajemniczy zegarek

 

OSTATNI EGZAMIN.

Szkoła Podstawowa nr 1 w Suchej Beskidzkiej przed laty stała się miejscem niewyobrażalnej tragedii. To był dzień egzaminów końcowych, który dla uczniów sali 28 stał się dniem decydującym o ich dalszym losie. Szesnaście lat później Zdzisław Tarczyński, emerytowany nauczyciel, który właśnie stracił żonę, zaczyna pracę w szkole jako woźny. Z czasem jest świadkiem dziwnych i niepokojących wydarzeń, które mają miejsce w opustoszałym po lekcjach budynku.

 

 

TATO

Kiedy Adrian, młody chuligan, postanawia wejść na drogę przestępstwa, sprawy przybierają nieoczekiwany obrót. Czy Adrian poradzi sobie z tym, co na niego czeka w starym, zrujnowanym domu?

 

 

TAJEMNICZY ZEGAREK

Marcin, nałogowy oszust, skuszony niską ceną, kupuje na aukcji zegarek. Jak się wkrótce okaże zegarek, zgodnie z informacją zawartą w opisie, wskazuje czas, który rzekomo pozostał do śmierci chłopaka. Na początku Marcin traktuje sytuację jako żart, ale z czasem zaczyna rozumieć, że w zaistniałej sytuacji nie ma nic śmiesznego. A czas nieuchronnie mija…

 

 

Fp serii: KOŁYSKA STRACHU


 

Patronaty medialne książek, wydarzeń, recenzje, wywiady –  etc: pisz na: