”Bear Hugs” uwalił mnie na łopatki. Co ciekawe, udało mu się to zrobić przy pomocy zaledwie krótkometrażówki.

”Bear Hugs” uwalił mnie na łopatki. Co ciekawe, udało mu się to zrobić przy pomocy zaledwie krótkometrażówki.

8 stycznia 2023 0 przez TrupiJad

Trudno zdobyć moją uwagę czarną komedią. Choć w tekstach, które pisze, zapewne go nie brakuje, sam podchodzę do mieszania tych dwóch gatunków bardzo sceptycznie. Wychodzę z założenia, że albo coś śmieszy, albo straszy. Czasami jednak udaje się je zestawić w idealnym połączeniu, dlatego też uważam, że nie jest to łatwa sztuka. Dlatego właśnie ”Bear Hugs” w reżyserii J.W. Robertsa, uwalił mnie na łopatki. Co ciekawe, udało mu się to zrobić przy pomocy zaledwie krótkometrażówki.

Jest to horror-komedia, o małej dziewczynce, która dostaje na urodziny pluszowego misia. Pluszak jest na baterie, które podczas przytulania sprawiają, że maskotce przez kilka sekund bije serce. Pewnego dnia okazuje się, że serce misia przestaje bić. Nie do końca wiadomo, co jest tego przyczyną. Być może właśnie wyładowane baterie – w każdym razie dziewczynka postanawia sprawić, aby miś „wrócił do żywych”. W tym momencie przestanę opisywać fabułę, bo nie chcę wam zepsuć jednego z najlepiej zrobionych filmów, który miałem niezwykłą przyjemność obejrzeć w tym roku.

Widać, że filmowcy przyłożyli się do charakteryzacji, oprawy dźwiękowej, jak i przy formie kręcenia filmu. ”Bear Hugs” jest nagrany z perspektywy opowiadających tę historię zaniepokojonych rodziców. Macie moje słowo, że po seansie inaczej spojrzycie na swoje ulubione pluszaki. No chyba, że już ich nie posiadacie, bo przecież jesteście dorośli… Jeśli jednak tak się stało, a wasza maskotka wylądowała w koszu na śmieci, to tym bardziej, czym prędzej powinniście to obejrzeć!

Bear Hugs” obejrzysz tutaj:

 

Miło mi, że czytasz mój kolejny artykuł.

 

MOŻESZ MNIE WESPRZEĆ.
Każde, nawet najmniejsze wsparcie ma dla nas ogromne znaczenie.

NASZA OFERTA

TRUPI JAD MAGAZYN STRASZNIE KULTURALNY oferuje również ofertę współpracy dla zainteresowanych promocją swoich treści na naszych mediach. Codziennie zamieszczamy nowe informacje, co ma kolosalne znaczenie dla osób śledzących naszą działalność. W przeciwieństwie do liczniejszych stron czy grup – nie ulegamy stagnacji! 

 

Patronaty książkowe, filmowe, wydarzeniowe etc.

Reklama.

– nasze kanały dystrybucji informacji, to:

Facebook

Nasza Grupa literacka

Okiem na książki

Okiem na książki – blog

Wydawnictwo Horror Masakra

fp.Wyd. Horror Masakra

fp. Trzęsawisko

projekt Kołyska Strachu

fp. Kołyska Strachu

Wydawnictwo Phantom Books

fp. Wyd. Phantom Books

You Tube

Twitter

Instagram.

WSPARCIE – Postaw kawę:
https://buycoffee.to/trupijadmagazyn

lub wesprzyj bez pośredników:

09 8128 0005 0066 0943 3000 0010

WPŁATA JEST DOBROWOLNA !

MASZ PYTANIA?

KONTAKT BEZPOŚREDNI:

trupijadmagazyn@interia.pl

tomaszsiwiecx@interia.pl