Ruszyła przedsprzedaż trzech nowych tytułów od Phantom Books Horror.

Ruszyła przedsprzedaż trzech nowych tytułów od Phantom Books Horror.

15 marca 2020 0 przez TrupiJad

WIESZ, KIEDY UMRZESZ” – Mort Castle.

 

Zbiór opowiadań. Edycja limitowana. Każdy egzemplarz jest numerowany, oprawa twarda:

„Frapująca wyobraźnia Morta Castle’s nieodmiennie przenosi czytelnika w ciekawe miejsca. Niektóre z nich są przerażające, inne piękne, niektóre radosne, a niektóre smutne, ale wszystkie przenikają ludzką kondycję. Ta doskonała kolekcja powinna znaleźć się na liście miejsc docelowych każdego nocnego podróżnika”. – Robert McCammon, autor min:. „Łabędzi śpiew”, „Stinger”, „Chłopięce lata”

Mort Castle tworzy swój własny gatunek. Jego praca – w sensie słownikowym – szczególne wyróżnia się w twórczości grozy. Bohaterzy Castle’a są zagubieni, samotni, odrzuceni, grzeszni i szukają jakiejś formy odkupienia. Jego opowiadania są dosłowne, poruszające, często strasznie niewygodne i ostatecznie niezapomniane. Lektura tego zbioru to jak być świadkiem mistrza gawędziarza w szczytowej formie. To jeden z najbardziej niezwykłych zbiorów opowiadań, jakie kiedykolwiek miałem zaszczyt czytać. Te historie będą was niepokoić jeszcze długo po ich przeczytaniu ”.  – Gary A. Braunbeck, siedmiokrotny laureat Bram Stoker Award.”

Stron: 220

Zakup:

Wiesz, kiedy umrzesz – Mort Castle. EDYCJA LIMITOWANA. PRZEDSPRZEDAŻ

ŚLEDZTWO PANA KUKUŁKI” – Adrian Śmiałek.

 

Zegarmistrzostwo to zdecydowanie zawód szlachetny i godzien poważania. Zwłaszcza w takim mieście, które ma wręcz obsesję starannego odmierzania czasu. Kiedy więc tajemniczą śmiercią kończy żywot jeden z miejskich zegarmistrzów, rozpoczyna się żmudne śledztwo, za które odpowiadał będzie pan Kukułka, wspierany przez miejską Wielką Radę oraz towarzyszącego mu posterunkowego Partykę, o nie najlotniejszym umyśle, ale za to o wielkich chęciach.

Powieść Adriana Śmiałka to znakomita komedia urban fantasy rozgrywająca się w wyimaginowanym (ale pod względem spiętrzeń absurdów jakże nam bliskim) świecie, gdzie bezgraniczna miłość i zaufanie do zegarmistrzów przewyższa tylko zamiłowanie do urzędniczego aparatu. To pastisz naszej rzeczywistości, nakreślony z rozmachem godnym Terry’ego Pratchetta.
Śmiałek zabierze Was między wybrukowane miejskie uliczki, przepełnione biciem zegarowych dzwonów, ale i do czeluści miejskiej Biblioteki, sal Magistratu, dworskich pałaców oraz na pustynne bezdroża. Razem z panem Kukułką spotkacie galerię groteskowych, niezwykłych postaci i uśmiejecie się do łez przy opisach legislacyjnych absurdów.
Jeśli lubicie humorystyczne komentowanie rzeczywistości, ubranej w interesujący sztafaż fantasy, to ta powieść jest dla Was.

Mariusz Wojteczek – Dzika Banda.

Wydanie broszurowe ze skrzydełkami

Stron 250.

Zakup:

Adrian Śmiałek – Śledztwo pana Kukułki. PRZEDSPRZEDAŻ

„NIENAZWANY” –  Jarosław Turowski

 

Bezdomny zaczepia Fabiana na ulicy i daje mu kopertę. Wewnątrz znajduje się zdjęcie przedstawiające jego, jako inwalidę z amputowanymi nogami. Fotografia znika w tajemniczych okolicznościach.

W między czasie przebudza się Nienazwany – prastary demon, który przekracza światy równoległe, pozostawiając po sobie tylko zagładę. Żywi się złymi emocjami, festyn perwersji przyciąga go na plebanię, gdzie opętuje Zuzę. Rozpoczyna się koszmar.

 

OKŁADKA: BROSZUROWA ZE SKRZYDEŁKAMI

Wydanie II jednotomowe

Oprawa broszurowa ze skrzydełkami

stron: 492

Zakup:

Jarosław Turowski „Nienazwany”. PRZEDSPRZEDAŻ