Wydawnicwto Videograf rozpoczęło przedsprzedaż najnowszej powieści Stefana Dardy – „Przebudzenie zmarłego czasu t.2. Druga gemma”

Wydawnicwto Videograf rozpoczęło przedsprzedaż najnowszej powieści Stefana Dardy – „Przebudzenie zmarłego czasu t.2. Druga gemma”

1 października 2022 0 przez TrupiJad

Przebudzenie zmarłego czasu t.2. Druga gemma

Stefan Darda

Powrót, o którym mowa w pierwszej części cyklu, pociąga za sobą coraz więcej zaskakujących i niepokojących zdarzeń. Jakub Domaradzki z każdym dniem odkrywa kolejne tajemnice nieżyjącego wuja, a te zagrażają już nie tylko głównemu bohaterowi Przebudzenia zmarłego czasu. Okazuje się jednak, że niekiedy ryzykowna droga może prowadzić do zaskakujących rozwiązań – nawet takich, których nie sposób wytłumaczyć przy pomocy wiedzy naukowej oraz zdrowego rozsądku…
Czy Kuba zdecyduje się połączyć dobro i zło, by przekonać się, co czeka go w miejscu, gdzie panuje zmarły czas? Czy chęć pomocy choremu chłopcu i jego mamie będzie wystarczająco silna, by zaryzykować wywołanie nieprzewidywalnej w skutkach lawiny losu?
Druga część cyklu o przemyskiej gemmie – bezcennym tysiącletnim artefakcie – wciąga w literacki świat, z którego trudno się wyrwać. Stefan Darda błyskotliwie łączy realizm z fantastyką, a grozę i kryminał z wątkami historycznymi, nie pozwalając czytelnikowi nawet na chwilę oddechu.

 Książkę z autografem (lub bez) możecie zakupić tutaj:

https://videograf.pl/pl_PL/p/Przebudzenie-zmarlego-czasu.-Tom-2.-Druga-gemma-z-autografem/2948?fbclid=IwAR1frGufQmjF-dRgWJS4BHpXhOf2rup2SPLi4QT7VkWLm_EsUZcqtneCuz0