THE BOOGEYMAN – film według opowiadania Stephena Kinga w 2023 r.

THE BOOGEYMAN – film według opowiadania Stephena Kinga w 2023 r.

11 listopada 2022 0 przez TrupiJad

„The Boogeyman” to i horror o nastoletniej dziewczynie i jej młodszej siostrze, terroryzowanej przez nadprzyrodzoną istotę.

Nową odłonę Boogeymana postanowił wyreżyserować Bob Savage na podstawie scenariusza napisanego przez: Scotta Becka, Bryana Woodsa, Akelę Coopera i Marka Heyman, którzy z kolei wzorowali się na opowiadaniu Stephena Kinga. 

„Nowela The Boogeyman opowiada o mężczyźnie, który twierdzi, że trójka jego małych dzieci została zamordowana przez potwora ukrywającego się w szafie. Na spotkaniu z psychiatrą Lester Billings wraca pamięcią do tamtych przerażających chwil i próbuje odtworzyć przebieg wydarzeń. Lekarz podejrzewa u pacjenta paranoję, jednak nic tu nie jest oczywiste. Gdy wizyta dobiegnie końca, znękany Billings stanie oko w oko z Boogeymanem…”

cyt. CoPrzeczytać.pl

Przewidywana premiera filmu to styczeń 2023 rok, a film będzie do obejrzenia na platformie Disney.

Traileru brak.

– 

To nie jest oficjalny plakat, a jedynie plakat koncepcyjny autorstwa Creepy Duck Design.

TS


Możesz mnie weprzeć.

Trupi Jad – Magazyn Strasznie Kulturalny

Opis:

Od 2013 działam jako promotor literatury horroru.

Jestem pisarzem, wydawcą oraz redaktorem portalu Trupi Jad – Magazyn Strasznie Kulturalny, który jest centrum mojej działalności. Mam ogromnie dużo planów oraz pomysłów na rozwój działalności, (jednocześnie pasji) a każda forma wsparcia umożliwia mi ich realizację.

Dziękuję.

szczegółowe informacji tutaj