„SIX” – intrygujący, wampiryczny szybkostrzałowiec.

„SIX” – intrygujący, wampiryczny szybkostrzałowiec.

17 listopada 2022 0 przez TrupiJad

SIX„.

Film krótkometrażowy, który jest jakby prologiem do pełnometrażowego obrazu.

Nie jestem fanem tego typu produkcji, bo jeśli są dobre, to tylko zaostrzają smak na więcej, a czasami się zdarza, że tego „więcej” nie doczekamy. Z kolei jeśli są złe, to po prostu szkoda mi czasu na takie rzeczy.

W „SIX” mamy do czynienia z tematem wampirów. Młoda, bezdomna, ale bardzo urocza dziewczyna umawia się na sex spotkania z klientami, aby się nimi posilić. Tak oto w kilkunastominutowym filmie mamy zaledwie jedną szybką scenę mordu, ale całkiem krwawą i na swój sposób ponętną. Wkrótce główna bohaterka pada ofiarą intrygi pewnej organizacji, która odkrywa prawdziwe oblicze dziewczyny, proponując jej dziwny układ.

Wydaje mi się, że jeśli byłaby to pełnometrażówka, to pewnie obejrzałbym do końca. Troszkę zalatuje mi tutaj tą plastikową nieporadnością, która jest charakterystyczna dla współczesnych seriali, ale mimo wszystko jest całkiem znośnie. Czy akcja rozwinie się w kierunku krwawej rzeźni, czy też może młoda wampirzyca będzie szukała wyjścia, aby przechytrzyć organizację i ocalić swój gatunek – na to pewnie przyjdzie nam trochę zaczekać.

Jeśli chcecie sobie narobić smaka, to zapraszam.

TS.

SIX„:


Miło mi, że czytasz mój kolejny tekst.

Możesz mnie weprzeć.

Trupi Jad – Magazyn Strasznie Kulturalny

Opis:

Od 2013 działam jako promotor literatury horroru.

Jestem pisarzem, wydawcą oraz redaktorem portalu Trupi Jad – Magazyn Strasznie Kulturalny, który jest centrum mojej działalności. Mam ogromnie dużo planów oraz pomysłów na rozwój działalności, (jednocześnie pasji) a każda forma wsparcia umożliwia mi ich realizację.

Dziękuję.

szczegółowe informacji tutaj