Wkrótce będziemy mogli obejrzeć „Doll Shark”.

Wkrótce będziemy mogli obejrzeć „Doll Shark”.

18 listopada 2022 0 przez TrupiJad

Dobra wiadomość, dla wielbicieli kina klasy Z!

Twórcom filmu o pluszowym rekinie udało się się zebrać pieniądze na nakręcenie animal horroru o nazwie „Doll Shark„. Zbiórka zakończyła się kilkanaście dni przed czasem. 

Reżyserem dzieła będzie Mark Polonia – facet znany już z innych niskobudżetowych obrazów, takich jak „Sharkula” czy „Spotkania z rekinami trzeciego stopnia”. 

Fabuła „Doll Shark” prezentuje się następująco:

Młody chłopiec o imieniu Kirby, otrzymuje specjalny prezent od swojego taty, słynnego łowcy rekinów Brocka Bannera – lalkę z serialu! Jednak Brock, myśląc, że będzie to szczęśliwy amulet, ukrył ząb rekina, którego właśnie złapał i zabił w zabawce. Wkrótce lalka zostaje opętana przez ducha złej morskiej bestii! Gdy dziecko spędza weekend z paskudną opiekunką, lalka budzi się do życia, ucztując na ciałach i siejąc spustoszenie w niczego niepodejrzewających domownikach.

Nie jest jeszcze znana data oficjalnej premiery, ale raczej nie będzie trzeba na film długo czekać. 

Tymczasem zerknijcie na przerażający trailer:


Miło mi, że czytasz mój kolejny tekst.

Możesz mnie weprzeć.

Trupi Jad – Magazyn Strasznie Kulturalny

Opis:

Od 2013 działam jako promotor literatury horroru.

Jestem pisarzem, wydawcą oraz redaktorem portalu Trupi Jad – Magazyn Strasznie Kulturalny, który jest centrum mojej działalności. Mam ogromnie dużo planów oraz pomysłów na rozwój działalności, (jednocześnie pasji) a każda forma wsparcia umożliwia mi ich realizację.

Dziękuję.

szczegółowe informacji tutaj