Lada moment pojawi się „Żywok”!

Lada moment pojawi się „Żywok”!

2 lipca 2024 0 przez TrupiJad

 

„Żywok”, to najnowsza książka grozy autorstwa Magdaleny Soboty (Ogród Zły, Złote kwiaty). Za książkę odpowiada Wydawnictwo Phantom Books.

 

Opis:
Kiedy przychodzi zima, góry usypiają i śnią. Zasypia też las, stary jak świat, pełen wszystkiego, co nigdy nie umiera. Ale wśród drzew jest też coś, co zawsze pozostaje czujne, mimo że od dawna jest pogrzebane i zapomniane…
Inka przyjeżdża do babci mieszkającej w niedużej, górskiej wsi, Paportynkach. Nie ma jednak pojęcia o sekretach, które staruszka przed nią ukrywa. Wojtek jest leśnikiem i samotnikiem, noszącym w sobie dar i jednocześnie przekleństwo: dostrzega to, czego inni nie mogą zobaczyć.
Gdy w górach zaczynają umierać ludzie, tylko on wie, że właśnie rozpoczęło się polowanie. I musi podjąć decyzję. Cicho sza, bo inaczej przyjdzie żywok.
„Żywok” najprawdopodobniej dostępny będzie w sprzedaży jeszcze w tym trwającym tygodniu (02.07.2024 – sklep stacjonarny wydawnictwa) natomiast w szerszej dystrybucji książka powinna ukazać się w przyszłym tygodniu.