Audioteka.pl oraz apka Lecton ruszą z nową serią audiobooków grozy/horroru !!!

Audioteka.pl oraz apka Lecton ruszą z nową serią audiobooków grozy/horroru !!!

2 lipca 2020 0 przez TrupiJad

☠️☠️☠️ANTOLOGIA POLSKIEJ GROZY☠️☠️☠️

Strach to najbardziej pierwotne uczucie, które towarzyszy ludzkości od zarania dziejów. Człowiek zawsze bał się ciemności i czających się w niej licznych niebezpieczeństw. Dziś noc nie jest już ani tak ciemna ani tak straszna, jak była wieki temu, mimo tego pierwotny lęk nie zanikł. Licho wciąż nie śpi.

Uczucie lęku nie należy do przyjemnych, lecz lubimy się bać i często sięgamy po grozę. Bo horror to emocjonalna przejażdżka rollercoasterem, który pędzi po najmroczniejszych zakamarkach naszego umysłu, ukazując nam pierwotny świat strachu.

Specjalnie dla was, drodzy słuchacze, powstał ten serial grozy. Rodzimi pisarze przygotowali 21 mrożących krew w żyłach opowieści, po których z pewnością nie będziecie mogli zasnąć. Otwieramy przed wami wrota mrocznego świata fantazji, gdzie wciąż żyją najrozmaitsze upiory. Prezentowane opowiadania będą straszyć was na różne sposoby. Znajdziecie tu nastrojowe opowieści grozy, jak i bardziej krwiste kąski horroru. O odpowiednią atmosferę snutych historii zadbają najzdolniejsze polskie głosy.

Pamiętajcie: Polacy nie gęsi, swój horror mają!

PS:
Pierwsze opowiadanie z tej serii możecie odsłuchać za darmo 

 

Link – AUDIOTEKA – Antologia Polskiej Grozy.